KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12713107
nr 1271 3107
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad -76,321/360, "Framför Berzelii park". Motivet: 36x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:16:12
700 kr
1.000 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén